Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Pozemok na výstavbu rekreačno – obytného areálu v Hrádku, okres Nové Mesto nad Váhom.

Cena:
1,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Hrádok
Kategória: Pozemky
Plocha pozemku: 196630 m2
 
ID inzerátu: 10
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Hrádok, okres Nové Mesto nad Váhom. Pozemok je začlenený v platnom územnom pláne obce Hrádok. Rozloha pozemku je 196 630 m2. Na možné využitie pozemku bola vypracovaná štúdia CASTWELL– ideový návrh na výstavbu rekreačno – obytného areálu, ktorý je len orientačný a nie záväzný. Možné využitie pozemku: bývanie formou rodinných domov, rekreácia a šport formou Wellness centra so zázemím, aquaparku so zázemím, zábavne športového areálu s viacerými účelovými ihriskami, občianska vybavenosť formou kongresového centra, hotelového komplexu, domova dôchodcov a drobných prevádzok obchodu a služieb a pod.
Doprava je riešená napojením na cestu II/507. Odvod splaškovej odpadovej vody je riešený odvodom tlakovou kanalizáciou na existujúcu čistiareň odpadových vôd, pitná voda zabezpečená cez obecný vodovod, zásobovanie elektrickou energiou je predpokladané z distribučného VN-22kV rozvodu a zemný plyn z regulačnej stanice plynu VTL/STL. Všetky tieto IS sa nachádzajú v blízkosti pozemku.
Ideový návrh na výstavbu rekreačno – obytného areálu je prístupný k nahliadnutiu v realitnej kancelárii len pre vážnych záujemcov. Cena v RK.

Odkaz na video : https://vimeo.com/159177664

Maklér:

makler
Maklér:Roman Klčo
Telefón:0905 475 236
E-mail:info-ZVNC-rkpiestany.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.