Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Novostavba rodinného domu v Sokolovciach

Cena:
125 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Sokolovce
Ulica: .
Kategória: Domy a vily
 
Podlahová plocha: 106 m2
Plocha pozemku: 634 m2
ID inzerátu: 139
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rozostavanú novostavbu rodinného domu, ktorá sa nachádza v novej štvrti obce Sokolovce, len 7 km od svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Rodinný dom je situovaný v rovinatom teréne, v plánovanej zástavbe rodinných domov. Prístupová komunikácia je zatiaľ štrková, v budúcnosti je však plánovaná asfaltová cesta.

Rodinný dom dispozične pozostáva z troch samostatných izieb, obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, kúpeľne s WC a vstupnej chodby. Z obývacej izby je vstup na zastrešenú terasu. Celková podlahová plocha je 106,21 m2. Pozemok má výmeru 634 m2 a po ukončení stavebných prác bude oplotený bez vstupnej brány. Okná a dvere sú plastové. Dom je napojený na obecný vodovod a elektriku.

Ponúkaný rodinný dom sa predáva v štádiu holodom, zateplený, s možnosťou voľby fasády podľa vlastného výberu záujemcu, čo je nepochybne veľkou výhodou, nakoľko záujemca si ho môže dotvoriť podľa vlastných predstáv. V prípade záujmu je možné taktiež úplné dokončenie stavby zo strany predávajúceho.

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT TYPU A.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0918/241 365.

Uvedená cena nehnuteľnosti nemusí byť konečná a bude stanovená/určená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim.
Spolupracujeme s finančnými poradcami, ktorí zabezpečujú finančné poradenstvo a sprostredkovanie hypotekárnych úverov na financovanie kúpy nehnuteľnosti.
Samozrejmosťou je kompletný právny servis.

Neváhajte prísť na obhliadku!

Maklér:

makler
Maklér:Ivan Kubáň
Telefón:0918 241 365
E-mail:info-ZVNC-rkpiestany.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.