Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Pozemky pre investičný zámer

Cena:
40,00 €/m2
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: .
Kategória: Pozemky
Plocha pozemku: 10698 m2
 
ID inzerátu: 135
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemky nachádzajúce sa v zastavanom území Mesta Piešťany o celkovej výmere 10698 m2. V súčasnosti sú využívané ako plocha verejnej zelene a nefunkčné parkovisko s otočiskom autobusov.

Podľa schváleného územného plánu mesta Piešťany (schválený uznesením MsZ č.110/1998 zo dňa 15.06.1998 v znení neskorších zmien a doplnkov záväznej časti ÚPN) sú pozemky určené jednak ako plochy zelene a jednak ako plochy dopravy lemované pásom izolačnej zelene. Tento účel využitia daných pozemkov však vychádzal z ich vtedajšieho funkčného využitia.

V rámci takýchto plôch je dominantnou funkciou verejná zeleň, medzi prípustné funkcie patrí napr. prírodná zóna s rekreačnou funkciou, šport a rekreácia, podmienečne prípustnými funkciami sú občianska vybavenosť (v rozsahu vybavenia konkrétneho dotknutého územia), zmiešané mestské plochy (slúžiace bývaniu a zariadeniam občianskej vybavenosti a služieb), zariadenia liečebnej starostlivosti, komunikácie, dopravné a technické vybavenie územia.

Pre dané územie nemá Mesto Piešťany spracovanú zonálnu dokumentáciu s presným stanovením koeficientu zastavanosti, resp.ďalších stavebných a architektonických regulatívov, preto je každý investičný zámer v danej lokalite posudzovaný osobitne.

Kompletnú územnoplánovaciu informáciu a bližšie informácie o ponuke Vám radi poskytneme na tel. čísle 0918/241 365 alebo osobne v našej kancelárii. Neváhajte nás osloviť!

Maklér:

makler
Maklér:Roman Klčo
Telefón:0905 475 236
E-mail:info-ZVNC-rkpiestany.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.